- Part # HD12B026-0600CNO2MES
Descripción:
HD12B0260600CNO2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
600 MM
CAN BUS J1939 + OPEN LOOP SPEED CONTROL
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B026-0600CNO2MES
Especificaciones
- Part # HD12B026-0600CNO2MES
Descripción:
HD12B0260600CNO2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
600 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)