- Part # HD12B026-0250CNO1MMS
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
HD12B0260250CNO1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
250 MM
CAN BUS J1939 + OPEN LOOP SPEED CONTROL
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 07/10/2025
HD12B026-0250CNO1MMS
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # HD12B026-0250CNO1MMS
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
HD12B0260250CNO1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
250 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)