- Part # HD12B026-0150EXP1MMS
Descripción:
HD12B0260150EXP1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
150 MM
ANALOG (POTENTIOMETER) POSITION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
32 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD12B026-0150EXP1MMS
Especificaciones
- Part # HD12B026-0150EXP1MMS
Descripción:
HD12B0260150EXP1MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
12 VDC
2600 N
150 MM
CABLE LENGTH 300 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)