- Part # M1110042VBWA3E20
- Category Controls & Indicators
- Category Temperature/Process Control
- Weight 32.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
M1110042VBWA3E20
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 1100 A
MAX VOLTAGE 480 V
AUX SUPPLY 230 V
INPUT 0-10V DC
BURST FIRING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/01/2017
M1110042VBWA3E20
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # M1110042VBWA3E20
- Weight 32.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
M1110042VBWA3E20
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 1100 A
MAX VOLTAGE 480 V
AUX SUPPLY 230 V