- Part # ICQBL3-120120W-00
- Category Lighting
- Category Lighting Accessory
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ICQBL3120120W00
BACKLIGHT
WHITE LIGHT (6000K)
500MM PIGTAIL CABLE TERMINATED WITH 4-PIN M12 MALE CONNECTOR
120MM X 120MM EMITTING AREA
SUPPLY VOLTAGE 24VDC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 13/11/2024
ICQBL3-120120W-00
Especificaciones
- Part # ICQBL3-120120W-00
- Category Lighting
- Category Lighting Accessory
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ICQBL3120120W00
BACKLIGHT
WHITE LIGHT (6000K)
120MM X 120MM EMITTING AREA
SUPPLY VOLTAGE 24VDC