- Part # MS80-240D
- Category Panel Accessories
- Category Surge Arrestor/Suppressor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MS80240D
HW SPDS 100KA
HARDWIRED AC SURGE PROTECTOR
240V
3W+G
DELTA
320V
20KA
200KA
UL 1449 4TH EDITION LISTED
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 10/11/2017
MS80-240D
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # MS80-240D
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MS80240D
HW SPDS 100KA
HARDWIRED AC SURGE PROTECTOR
240V
3W+G
DELTA
320V