- Part # SPMA151001SCC
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPMA151001SCC
POWER SUPPLY
SPMA 100W 15VDC 6.1A CONFORMAL COATING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 20/01/2023
SPMA151001SCC
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # SPMA151001SCC
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPMA151001SCC
POWER SUPPLY