- Part # LTIGK50-1L-BL-RC-NBL-12V
- Category Pilot Devices
- Category Toggle Switch
- Weight 0.06 lbs
Información del Producto
Descripción:
LTIGK501LBLRCNBL12V
ROCKER SWITCH BLACK RED ILLUM 2POS 12V 10AMP 250V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 24/04/2014
LTIGK50-1L-BL-RC-NBL-12V
Especificaciones
- Category Pilot Devices
- Category Toggle Switch
- Weight 0.06 lbs
Información del Producto
Descripción:
LTIGK501LBLRCNBL12V