- Part # SRV524016X16C
Descripción:
SRV524016X16C
CURING BLANKET
16 X 16" (406 X 406MM) HEATED AREA
BLANKET SIZE: 19 X 22" (483 X 559MM)
1280 WATTS
USE WITH ACR 3
ACR MINIPRO
NEW TT CTRL.
ACR-II HOT BONDER: NEMA L15-30
125/250VAC
30A
240V
SRV524016X16C
Especificaciones
- Part # SRV524016X16C
Descripción:
SRV524016X16C
CURING BLANKET
1280 WATTS
USE WITH ACR 3
ACR MINIPRO
NEW TT CTRL.
ACR-II HOT BONDER: NEMA L15-30
125/250VAC
30A
240V