- Part # SRV524016DSK
Descripción:
SRV524016DSK
SRV COMPOSITE CURING BLANKETS WITH VACUUM SEAL
16" (406MM) DIAMETER HEATED AREA
BLANKET SIZE: 22" (559MM)
1005 WATTS
AMP TWIST LOK 250VAC 30A - COMPATIBLE WITH ACR 3 HOT BONDER
240V
SRV524016DSK
Especificaciones
- Part # SRV524016DSK
Descripción:
SRV524016DSK
BLANKET SIZE: 22" (559MM)
1005 WATTS
240V