- Part # SRV524012X24SB
- Category HVAC
- Category Filter/Dryer
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SRV524012X24SB
SRV COMPOSITE CURING BLANKET W/ VAC SEAL
12 X 24" (305 X 610MM) HEATED AREA
BLANKET SIZE: 15 X 30" (381 X 762MM)
1440 WATTS
TWIST LOCK 3 POLE
3 WIRE
DELTA
125/250VAC
30A
240V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/10/2017
SRV524012X24SB
Especificaciones
- Part # SRV524012X24SB
- Category HVAC
- Category Filter/Dryer
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SRV524012X24SB
1440 WATTS
TWIST LOCK 3 POLE
3 WIRE
DELTA
125/250VAC
30A
240V