- Part # SRV524010X10SK
- Category HVAC
- Category Filter/Dryer
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SRV524010X10SK
SRV COMPOSITE CURING BLANKET W/ VAC SEAL
10 X 10" (254 X 254MM) HEATED AREA
BLANKET SIZE: 13 X 16" (330 X 406MM)
500 WATTS
AMP TWIST LOK 250VAC 30A - COMPATIBLE WITH ACR 3 HOT BONDER
240V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/10/2017
SRV524010X10SK
Especificaciones
- Part # SRV524010X10SK
- Category HVAC
- Category Filter/Dryer
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SRV524010X10SK
500 WATTS
240V