- Part # SRR6603-470ML
Descripción:
SRR6603470ML
INDUCTOR
SHIELDED
47UH
0.5A
20%
INDUCTANCE:47ΜH
RMS CURRENT (IRMS):500MA
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):240MA
PRODUCT RANGE:SRR6603 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-
DC RESISTANCE MAX:0.23OHM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 07/10/2024
SRR6603-470ML
Especificaciones
- Part # SRR6603-470ML
Descripción:
SRR6603470ML
INDUCTOR
SHIELDED
47UH
0.5A
20%
INDUCTANCE:47ΜH
RMS CURRENT (IRMS):500MA
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
PRODUCT RANGE:SRR6603 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-