- Part # 6674S-ZPU-502
- Category Pilot Devices
- Category Potentiometer
- Weight 0.20 lbs
Información del Producto
Descripción:
6674SZPU502
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POTENTIOMETER
RES CONDUCTIVE PLASTIC
POT 5K OHM
10% 2W
1(ELEC)/1(MECH)TURNS
6.34MM (50.8 X 54.99MM)
TURRET PANEL MOUNT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/02/2021
6674S-ZPU-502
Especificaciones
- Part # 6674S-ZPU-502
- Category Pilot Devices
- Category Potentiometer
- Weight 0.20 lbs
Información del Producto
Descripción:
6674SZPU502
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POTENTIOMETER
RES CONDUCTIVE PLASTIC
POT 5K OHM
10% 2W
1(ELEC)/1(MECH)TURNS
6.34MM (50.8 X 54.99MM)