- Part # L22MH20-3EAGL20
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
L22MH203EAGL20
CONTROL AND SIGNALLING
22MM GREEN 3 POS MOM ILL SEL SW BLACK BEZEL W/ 2 NO
24V LED
3 POS CLIP
L22MH20-3EAGL20
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 04/02/2026
L22MH20-3EAGL20
Especificaciones
- Part # L22MH20-3EAGL20
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
L22MH203EAGL20
CONTROL AND SIGNALLING
24V LED
3 POS CLIP