- Part # BJ100-DDT-P
- Category Sensors & Switches
- Category Photoelectric
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BJ100DDTP
(PRICE/EA) PHOTOELECTRIC SENSOR
0-100MM
PNP OPEN COLLECTOR
SENSOR OUTPUT TYPE:PNP
SENSING RANGE MAX:100MM
SUPPLY VOLTAGE DC MIN:12V
SUPPLY VOLTAGE DC MAX:24V
OUTPUT CURRENT:100MA
PRODUCT RANGE:BJ SERIES
SENSING MODE:DIFFUSE-REFLECTIVE ROHS COMPLI
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
También Conocido Como
Número de Parte Alternativo:
- AUTONICS A1650000209
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 11/05/2026
BJ100-DDT-P
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # BJ100-DDT-P
- Category Sensors & Switches
- Category Photoelectric
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BJ100DDTP
0-100MM
PNP OPEN COLLECTOR
SENSOR OUTPUT TYPE:PNP
SENSING RANGE MAX:100MM
SUPPLY VOLTAGE DC MIN:12V
SUPPLY VOLTAGE DC MAX:24V
OUTPUT CURRENT:100MA