- Part # PSV24-50S
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSV2450S
RHINO PSV SERIES SWITCHING POWER SUPPLY
24 VDC @ 2.1A/50W (ADJUSTABLE)
120/240 VAC NOMINAL INPUT
1-PHASE
ENCLOSED
PLASTIC HOUSING
35MM DIN RAIL MOUNT
SCREW TERMINALS
NEC CLASS 2.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/12/2025
PSV24-50S
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # PSV24-50S
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSV2450S
24 VDC @ 2.1A/50W (ADJUSTABLE)
120/240 VAC NOMINAL INPUT
1-PHASE
ENCLOSED
PLASTIC HOUSING
35MM DIN RAIL MOUNT