- Part # PSP24-240S
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.36 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSP24240S
RHINO SELECT PSP SERIES SWITCHING POWER SUPPLY
24 VDC @ 10A/240W (ADJUSTABLE)
120/240 VAC NOMINAL INPUT
1-PHASE
ENCLOSED
PLASTIC HOUSING
35MM DIN RAIL OR CHASSIS MOUNT
REMOVABLE SCREW TERMINAL.
PSP24-240S
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # PSP24-240S
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.36 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSP24240S
24 VDC @ 10A/240W (ADJUSTABLE)
120/240 VAC NOMINAL INPUT
1-PHASE
ENCLOSED
PLASTIC HOUSING
35MM DIN RAIL OR CHASSIS MOUNT