- Part # PSP12-DC24-5
- Category Controls & Indicators
- Category Power Converter
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSP12DC245
RHINO DC TO DC CONVERTER
18-75 VDC INPUT
12 VDC OUTPUT
5A
60W
PLASTIC HOUSING
35MM DIN RAIL MOUNT
SCREW TERMINAL
REMOVABLE. DIN RAIL INSERT FOR PANEL MOUNTING INCLUDED.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/12/2025
PSP12-DC24-5
Especificaciones
- Part # PSP12-DC24-5
- Category Power Converter
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSP12DC245
RHINO DC TO DC CONVERTER
18-75 VDC INPUT
12 VDC OUTPUT
5A
60W
PLASTIC HOUSING
35MM DIN RAIL MOUNT