- Part # PSP12-060C
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSP12060C
RHINO SELECT PSP SERIES SWITCHING POWER SUPPLY
12 VDC @ 4A/48W (ADJUSTABLE)
120/240 VAC OR 85-375 VDC NOMINAL INPUT
1-PHASE
ENCLOSED
PLASTIC HOUSING
35MM DIN RAIL OR CHASSIS MOUNT
SPRING CLAMP TERMINALS.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/12/2025
PSP12-060C
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # PSP12-060C
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSP12060C
12 VDC @ 4A/48W (ADJUSTABLE)
1-PHASE
ENCLOSED
PLASTIC HOUSING
35MM DIN RAIL OR CHASSIS MOUNT