- Part # PSL-24-010
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.42 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSL24010
RHINO PSL SERIES SWITCHING POWER SUPPLY
24 VDC @ 0.42A/10W
120/240 VAC OR 125-375 VDC NOMINAL INPUT
1-PHASE
ENCLOSED
PLASTIC HOUSING
35MM DIN RAIL MOUNT
SCREW TERMINALS
NEC CLASS 2.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/12/2025
PSL-24-010
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # PSL-24-010
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.42 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSL24010
24 VDC @ 0.42A/10W
1-PHASE
ENCLOSED
PLASTIC HOUSING
35MM DIN RAIL MOUNT