- Part # PSH-12-080
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSH12080
RHINO PRO PSH SERIES SWITCHING POWER SUPPLY
12 VDC @ 6.6A/80W (ADJUSTABLE)
120/240 VAC NOMINAL INPUT
1-PHASE
ENCLOSED
METAL HOUSING
35MM DIN RAIL MOUNT
SCREW TERMINALS
HAZARDOUS LOCATION RATED.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/12/2025
PSH-12-080
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # PSH-12-080
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PSH12080
12 VDC @ 6.6A/80W (ADJUSTABLE)
120/240 VAC NOMINAL INPUT
1-PHASE
ENCLOSED
METAL HOUSING
35MM DIN RAIL MOUNT