- Part # GMCBU-2B-50
- Category Circuit Breaker
- Category Molded Case Circuit Breaker
- Weight 0.64 lbs
Información del Producto
Descripción:
GMCBU2B50
GLADIATOR MINIATURE CIRCUIT BREAKER
50A
THERMAL MAGNETIC
10KA @ 240 VAC INTERRUPTING RATING
35MM DIN RAIL MOUNT.
GMCBU-2B-50
Especificaciones
- Part # GMCBU-2B-50
- Category Circuit Breaker
- Weight 0.64 lbs
Información del Producto
Descripción:
GMCBU2B50
50A
THERMAL MAGNETIC
35MM DIN RAIL MOUNT.