- Part # GMCBU-2B-32
- Category Circuit Breaker
- Category Molded Case Circuit Breaker
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GMCBU2B32
GLADIATOR MINIATURE CIRCUIT BREAKER
32A
THERMAL MAGNETIC
10KA @ 240 VAC INTERRUPTING RATING
35MM DIN RAIL MOUNT.
GMCBU-2B-32
Especificaciones
- Part # GMCBU-2B-32
- Category Circuit Breaker
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GMCBU2B32
32A
THERMAL MAGNETIC
35MM DIN RAIL MOUNT.