- Part # GMCBU-2B-30
- Category Circuit Breaker
- Category Molded Case Circuit Breaker
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GMCBU2B30
GLADIATOR MINIATURE CIRCUIT BREAKER
30A
240 VAC/125 VDC
2-POLE
B CURVE
THERMAL MAGNETIC
10KA @ 240 VAC INTERRUPTING RATING
35MM DIN RAIL MOUNT.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/12/2025
GMCBU-2B-30
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # GMCBU-2B-30
- Category Circuit Breaker
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GMCBU2B30
30A
240 VAC/125 VDC
2-POLE
B CURVE
THERMAL MAGNETIC
35MM DIN RAIL MOUNT.