- Part # GMCB-1B-63
- Category Circuit Breaker
- Category Molded Case Circuit Breaker
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GMCB1B63
GLADIATOR MINIATURE SUPPLEMENTARY PROTECTOR
63A
277 VAC/60 VDC
1-POLE
B CURVE
THERMAL MAGNETIC
6KA @ 277 VAC INTERRUPTING RATING
35MM DIN RAIL MOUNT.
GMCB-1B-63
Especificaciones
- Part # GMCB-1B-63
- Category Circuit Breaker
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GMCB1B63
63A
277 VAC/60 VDC
1-POLE
B CURVE
THERMAL MAGNETIC
35MM DIN RAIL MOUNT.