- Part # GCBX4-SHT-24VDC
- Category Circuit Breaker
- Category Circuit Breaker Trip
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GCBX4SHT24VDC
GLADIATOR FIELD INSTALLABLE SHUNT TRIP
LEFT SIDE MOUNT
24 VAC/VDC COIL VOLTAGE
SCREW TERMINALS. FOR USE WITH GLADIATOR 150A TO 600A FRAME MCCBS.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/12/2025
GCBX4-SHT-24VDC
Especificaciones
- Part # GCBX4-SHT-24VDC
- Category Circuit Breaker
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GCBX4SHT24VDC
LEFT SIDE MOUNT
24 VAC/VDC COIL VOLTAGE