- Part # GCX3203-120L
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GCX3203120L
AUTOMATIONDIRECT PUSHBUTTON
IP65
22MM
MOMENTARY
LED ILLUMINATED
(1) N.O. CONTACT(S)
PLASTIC BASE
PLASTIC BEZEL
PLASTIC RING
OPERATOR: YELLOW
FLUSH
30MM
ROUND
PLASTIC
120 VAC/VDC
FULL VOLTAGE.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/12/2025
GCX3203-120L
Especificaciones
- Part # GCX3203-120L
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GCX3203120L
AUTOMATIONDIRECT PUSHBUTTON
IP65
22MM
MOMENTARY
LED ILLUMINATED
(1) N.O. CONTACT(S)
PLASTIC BASE
PLASTIC BEZEL
PLASTIC RING
OPERATOR: YELLOW
FLUSH
30MM
ROUND
PLASTIC
120 VAC/VDC