- Part # ATMEGA329PV-10AN
- Category Controls & Indicators
- Category Temperature/Process Control
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ATMEGA329PV10AN
IC
8BIT MCU
AVR MEGA
10MHZ
64-TQFP
CONTROLLER FAMILY/SERIES:AVR MEGA
CORE SIZE:8BIT
NO. OF I/O'S:54
SUPPLY VOLTAGE RANGE:1.8V TO 5.5V
DIGITAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 29/10/2014
ATMEGA329PV-10AN
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # ATMEGA329PV-10AN
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ATMEGA329PV10AN
IC
8BIT MCU
AVR MEGA
10MHZ
64-TQFP
CORE SIZE:8BIT
NO. OF I/O'S:54