- Part # SM48P10A-D
- Category Power Supplies
- Category Power Conditioner
- Weight 7.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SM48P10AD
DC/DC CONVERTER
INPUT 30AMP 24VDC
OUTPUT 10AMP 48VDC 480W
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/06/2018
SM48P10A-D
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # SM48P10A-D
- Category Power Supplies
- Category Power Conditioner
- Weight 7.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SM48P10AD
DC/DC CONVERTER
INPUT 30AMP 24VDC
OUTPUT 10AMP 48VDC 480W