- Part # UND-SB032-030D
- Category Pneumatics
- Category Pneumatic Cylinder
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
UNDSB032030D
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
PNEUMATIC CYLINDER
32 MM BORE
30 MM STROKE
DOUBLE ACTING
150 PSI MAX
16 MM ROD DIAMETER
1/8" NPT THREADED PNEUMATIC PORTS X2
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
También Conocido Como
Número de Parte Alternativo:
- NEUMATICS NUMATICS UND-SB032-030D
- PNEUMATICS NUMATICS UND-SB032-030D
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 24/09/2025
UND-SB032-030D
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # UND-SB032-030D
- Category Pneumatics
- Category Pneumatic Cylinder
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
UNDSB032030D
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
PNEUMATIC CYLINDER
32 MM BORE
30 MM STROKE
DOUBLE ACTING
150 PSI MAX
16 MM ROD DIAMETER