- Part # APS-DR1072-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.15 lbs
Información del Producto
Descripción:
APSDR107224
POWER SUPPLY
INPUT 22AMP 100~240VAC/120~370VDC 47~63HZ
OUTPUT 72W 24VDC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 27/07/2021
APS-DR1072-24
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # APS-DR1072-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.15 lbs
Información del Producto
Descripción:
APSDR107224
POWER SUPPLY
OUTPUT 72W 24VDC