- Part # 440F-EAGMU05850
- Category Safety Systems
- Category Safety Floor Mat
Descripción:
440FEAGMU05850
GUARDMASTER
SAFEDGE
0110S 5MM
CUSION FACTOR BLACK
1215 ALUMINUM WITH HORIZ LIP
SET STRAIGHT EXIT W/3M CABLE
PARALLEL TERMINATION 15K OHM
5850 MM
440F-EAGMU05850
Especificaciones
- Part # 440F-EAGMU05850
- Category Safety Systems
- Category Safety Floor Mat
Descripción:
440FEAGMU05850
GUARDMASTER
SAFEDGE
0110S 5MM
CUSION FACTOR BLACK
1215 ALUMINUM WITH HORIZ LIP
SET STRAIGHT EXIT W/3M CABLE
PARALLEL TERMINATION 15K OHM
5850 MM