- Part # MPAR-B3100E-M4A
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Cylinder
- Weight 20.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MPARB3100EM4A
MP-SERIES ELECTRIC CYLINDERS
100 MM (4.15 IN.)
460V AC
MULTITURN 1024 SIN/COS ABS ENCODER
24 VDC BRAKE
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 30/09/2025
MPAR-B3100E-M4A
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # MPAR-B3100E-M4A
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Cylinder
- Weight 20.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MPARB3100EM4A
MP-SERIES ELECTRIC CYLINDERS
100 MM (4.15 IN.)
460V AC
24 VDC BRAKE