- Part # 445L-T4S1680YD
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 16.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
445LT4S1680YD
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SAFETY LIGHT CURTAIN
SAFE 4
POC
TRANSMITTER
30 MM RESOLUTION
PROTECTED HEIGHT - 1680 MM
18 M RANGE
IP 65
24 VDC
300 MA OUTPUT
INTEGRATED LASER ALIGNMENT SYSTEM
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/10/2020
445L-T4S1680YD
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # 445L-T4S1680YD
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 16.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
445LT4S1680YD
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SAFETY LIGHT CURTAIN
SAFE 4
POC
TRANSMITTER
30 MM RESOLUTION
PROTECTED HEIGHT - 1680 MM
18 M RANGE
IP 65
24 VDC
300 MA OUTPUT