- Part # 445L-P4C0900KD
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 12.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
445LP4C0900KD
LIGHT CURTAIN PAIR
900 MM PROTECTION ZONE HEIGHT
1030 MM SYSTEM LENGTH
14 MM RESOLUTION
MICRO 400 IP69K
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 30/09/2025
445L-P4C0900KD
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # 445L-P4C0900KD
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 12.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
445LP4C0900KD
LIGHT CURTAIN PAIR
900 MM PROTECTION ZONE HEIGHT
1030 MM SYSTEM LENGTH
14 MM RESOLUTION