- Part # 440L-R4KL0800YD
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 12.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
440LR4KL0800YD
SAFETY LIGHT CURTAIN
GUARDSHIELD
RECEIVER ONLY
TYPE 4
RESOLUTION 30MM
PROTECTED HEIGHT 800MM
W/INTEGRATED LASER ALIGNMETNT SYSTEM
SUPPLY VOLTAGE: 24 VDC +/-20%
RANGE: 0.3-16M
MICRO QUICK DISCONNECT CONNECTOR
8 PIN
IP65
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 30/09/2025
440L-R4KL0800YD
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # 440L-R4KL0800YD
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 12.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
440LR4KL0800YD
SAFETY LIGHT CURTAIN
GUARDSHIELD
RECEIVER ONLY
TYPE 4
RESOLUTION 30MM
PROTECTED HEIGHT 800MM
SUPPLY VOLTAGE: 24 VDC +/-20%