- Part # 440F-EFFKV01066
- Category Panel Accessories
- Category Din Rail and Track
Descripción:
440FEFFKV01066
SAFEDGE FACTORY ASSEMBLED SYSTEM
01066MM
NO CONTROLLER
1610N
1214 ALUMINUM WITH VERTICAL LIP RAIL
SET STRAIGHT ENTRANCE WITH 1M CABLE
SERIES TERM. STD. 6.5K OHM
MINI 0118S: 8K OHM
440F-EFFKV01066
Especificaciones
- Part # 440F-EFFKV01066
- Category Panel Accessories
- Category Din Rail and Track
Descripción:
440FEFFKV01066
01066MM
NO CONTROLLER
1610N
SERIES TERM. STD. 6.5K OHM
MINI 0118S: 8K OHM