- Part # 280D-F12D-10C-RR-3
- Category Controls & Indicators
- Category Temperature/Process Control
- Weight 10.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
280DF12D10CRR3
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
280 FULL VOLTAGE STARTER
DEVICENET
120V AC
10 A RATED DEVICE
CURRENT RANGE 1.1 - 5.5 A
ARMORCONNECT POWER MEDIA CONNECTION WITH MOTOR CABLE SUPPLIED
HAND-OFF-AUTO SELECTOR KEYPAD
FACTORY WARRANTY DOES NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 19/01/2022
280D-F12D-10C-RR-3
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # 280D-F12D-10C-RR-3
- Weight 10.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
280DF12D10CRR3
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
280 FULL VOLTAGE STARTER
DEVICENET
120V AC
10 A RATED DEVICE
CURRENT RANGE 1.1 - 5.5 A