- Part # GPC140-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.02 lbs
Información del Producto
Descripción:
GPC14012G
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
11.7A
140W
12V
1 OUTPUT
OPEN FRAME
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
También Conocido Como
Número de Parte Alternativo:
- SL POWER ELECTRONICS CONDOR POWER GPC140-12
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/05/2022
GPC140-12G
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # GPC140-12G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.02 lbs
Información del Producto
Descripción:
GPC14012G
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
11.7A
140W
12V