- Part # GPC130DG
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GPC130DG
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
AC-DC
OUT -12
+5
+24VDC
IN 85 TO 264VAC
PANEL
OPEN-FRAME
130W
4
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 13/09/2019
GPC130DG
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # GPC130DG
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
GPC130DG
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
AC-DC
OUT -12
+5
+24VDC
IN 85 TO 264VAC
PANEL
OPEN-FRAME
130W