- Part # CINT1200A2475K01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.80 lbs
Información del Producto
Descripción:
CINT1200A2475K01
POWER SUPPLY
200W
24V 7.5A OUT
24V 7.50A/8.33A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 11/07/2023
CINT1200A2475K01
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # CINT1200A2475K01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.80 lbs
Información del Producto
Descripción:
CINT1200A2475K01
POWER SUPPLY
200W
24V 7.5A OUT
24V 7.50A/8.33A