- Part # AIRD-02-181K
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
AIRD02181K
FIXED IND 180UH 4A 110 MOHM TH / ABRACON / BULK
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 23/10/2025
AIRD-02-181K
Especificaciones
- Part # AIRD-02-181K
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
AIRD02181K