- Part # ALM65US12
- Category Power Supplies
- Category Power Supply Accessory
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
ALM65US12
ADAPTOR
AC-DC
12V
5.4A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:65W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:12V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:5.4A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2:-
OUTPUT CONNECTOR:BARREL PLUG CENTER ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/5/2024
ALM65US12
Specifications
- Part # ALM65US12
- Category Power Supplies
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
ALM65US12
ADAPTOR
AC-DC
12V
5.4A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:65W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:12V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:5.4A