- Part # AJM90PS12
- Category Power Supplies
- Category Power Supply Accessory
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
AJM90PS12
ADAPTOR
AC-DC
12V
7.5A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:90W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:12V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:7.5A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2:-
OUTPUT CONNECTOR:4 WAY MINI DIN ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 5/22/2019
AJM90PS12
Specifications
- Part # AJM90PS12
- Category Power Supplies
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
AJM90PS12
ADAPTOR
AC-DC
12V
7.5A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:90W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:12V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:7.5A