- Part # AHE220PS24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply Accessory
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
AHE220PS24
ADAPTOR
AC-DC
24V
9.16A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:220W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:24V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:9.16A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2:-
OUTPUT CONNECTOR:6 PIN MINI-FIT
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 3/23/2022
AHE220PS24
Specifications
- Part # AHE220PS24
- Category Power Supplies
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
AHE220PS24
ADAPTOR
AC-DC
24V
9.16A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:220W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:24V