- Part # BFC238046163
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
BFC238046163
MKP 16NF 5% 250VDC PITCH 5MM / AMMOPACK
TAPING HEIGHT 18,5 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 3/21/2022
BFC238046163
Specifications
- Part # BFC238046163
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
BFC238046163
TAPING HEIGHT 18,5 MM