- Part # SMBJ24AHE352
Description:
SMBJ24AHE352
PRICE/EA (MIN PURCH= 3000) TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DIODE
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:24V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:26.7V TO 29.5V
CLAMPING V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/2/2012
SMBJ24AHE352
Specifications
- Part # SMBJ24AHE352
Description:
SMBJ24AHE352