- Part # BFC238330104
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
BFC238330104
CAPACITOR
ALUMINUM ELECTROLYTIC
0.1 UF
350V
5%
MMKP383 SERIES
105 DEGREE C
26MM X 10MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 8/31/2023
BFC238330104
Specifications
- Part # BFC238330104
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
BFC238330104
CAPACITOR
ALUMINUM ELECTROLYTIC
0.1 UF
350V
5%
MMKP383 SERIES
105 DEGREE C
26MM X 10MM