- Part # BFC233923104
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
BFC233923104
CAPACITOR
RADIAL BOX
FILM
.1UF
310VAC
630VDC
17.5X5X11 MM
15MM LS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/5/2024
BFC233923104
Specifications
- Part # BFC233923104
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
BFC233923104
CAPACITOR
RADIAL BOX
FILM
.1UF
310VAC
630VDC
17.5X5X11 MM
15MM LS